profil facebook

Płatnik kelnerski RUSTICAL

Szczegóły wykończenia

     
 Skóra typu
MADRAS ALCE
      Skóra typu
TIMELESS
         
     
Skóra typu
DUBAI
      Skóra typu
FOLK
         
   
Kolory bejc   Logo wypalane laserem/
wypełnione kolorem
  Materiał
typu flok
Opis produktu
Nazwa produktu: Płatnik kelnerski RUSTICAL

Główne cechy produktu: okładka wykonana z drewna wykończona naturalną skórą tzw. postarzaną.
 
Format: wymiary okładki 100mm x 170mm (na życzenie klienta możliwe inne wymiary.

Opis: Okładka wykonana z drewna wykończona naturalną skórą tzw. postarzaną. W podstawowej wersji drewno ma kolor naturalny (nie bejcowane) i jest polakierowane wysokiej jakości lakierem odpornym na zarysowania. Można natomiast wybrać kolor bejcy, którą zastosujemy przy barwieniu drewna. Przy wyborze bejcy pamiętać należy, że końcowy rezultat będzie mógł mieć trochę inny odcień od zamierzanego, bo zależy to od chłonności i rodzaju drewna.
Kieszonki wewnątrz wykonane ze skóry naturalnej, a środek okładki wyklejony jest wysokiej jakości materiałem typu flok (powierzchnia materiału przypomina w dotyku zamsz).
Na okładce logo firmowe wypalone laserem.
Na życzenie klienta naroża mogą nie być wykończone skórą.
 
 

Cena netto od: 50 zł


Dodatkowe koszty dostępnych opcji wykończenia:


Nazwa opcji wykończenia
Cena netto
Logo wypełnione kolorem
5 zł
Drewno bejcowane
5 zł
 
Charakterystyka materiału: Używane przez nas skóry tzw. postarzane są pochodzenia bydlęcego (bawole, wołowe) zwane również skóry Buffalo. Skóra bydlęca jest wytrzymała i długowieczna. Zaletami są: przyjemny, ciepły dotyk i piękna struktura. Skóry te są skórami anilinowymi, są farbowane na wskroś bez wierzchniej warstwy pigmentu. Pigmenty stosowane do skór anilinowych można porównać do bejc stosowanych przy drewnie. Mimo że nałożony jest barwnik jesteśmy w stanie dostrzec unikalną fakturę skóry, oraz jej typowe nieprawidłowości. Skóra ta posiada w swej strukturze różne ślady bytowania zwierząt i czynników środowiska, które nie są wadą skóry a jej zaletą - dowodem autentycznej naturalności. Są to miejscowe zadrapania, blizny, fałdy tłuszczowe, rozciągnięcie lica, nakłucia owadów, wypalenia, żyły, różne odcienie koloru, różnice struktury. Ponieważ różna jest chłonność tych skór, odcienie na powierzchni nie będą we wszystkich miejscach jednakowe. Piękny wygląd skóry Buffalo, ich faktura i przyjemny, ciepły dotyk stawiają je wysoko w hierarchii skór. Posiadają startą naturalną strukturę powierzchni w wyniku czego, skóra nabiera szczególnego, aksamitnego wyglądu. Z czasem skóra bardziej się wyciera i błyszczy, co jest jednak jej zaletą, bo wykonany z niej produkt jest unikalny, autentyczny i nawet po latach użytkowania wygląda bardzo dobrze. Skór tych jest stosunkowo mało na naszym rodzimym rynku, dlatego są przez nas importowane.

Zapytanie ofertowe

Nazwa firmy / restauracji / hotelu* :
Imię i nazwisko* :
Adres email* :
Kod pocztowy - Miasto : -
Numer kontaktowy :
Treść :
Prosimy wpisać nazwę naszej firmy od tyłu ( mefax - małe litery ),
pozwoli nam to wykluczyć spam w mailach. Dziękujemy.

Podobne produkty

   
Płatnik kelnerski EXCLUSIVE
 
Płatnik kelnerski EXCLUSIVE+
 
Notes kelnerski EXCLUSIVE
         
   
Płatnik kelnerski, duży - typ 1
 
Płatnik kelnerski, duży - typ 4
 
Płatnik kelnerski, duży - typ 5

Pozycjonowanie stron - Promopager.com | Projekt i wykonanie: strony internetowe PRO-LINK | Katalog Stron