profil facebook

Okładki na karty menu

CLASSIC typ 1 [A4]

CLASSIC typ 2 [A4]

CLASSIC typ 3 [A4]

CLASSIC typ 4 [A4]

CLASSIC typ 5 [A4]

CLASSIC typ 6 [A4]

STANDARD typ 1 [A4]

STANDARD typ 2 [ A4]

STANDARD typ 3 [ A4]

STANDARD typ 4 [A4]

ECONOMY typ 1 [A4]

ECONOMY typ 2 [A4]

ECONOMY typ 3 [A4]

CLASSIC typ 1 [3/4A4]

CLASSIC typ 2 [3/4A4]

CLASSIC typ 3 [3/4A4]

CLASSIC typ 4 [3/4A4]

CLASSIC typ 5 [3/4A4]

CLASSIC typ 6 [3/4A4]

ECONOMY typ 1 [3/4A4]

ECONOMY typ 2 [3/4A4]

ECONOMY typ 3 [3/4A4]

ECONOMY typ 4 [3/4A4]

CLASSIC typ 1 [A5]

CLASSIC typ 2 [A5]

CLASSIC typ 3 [A5]

CLASSIC typ 4 [A5]

CLASSIC typ 5 [A5]

SUPREME [A4]

CLASSIC typ 6 [A5]

ELEGANCE [A4]

EXCLUSIVE [A4]

ELEGANCE [3/4A4]

EXCLUSIVE [3/4A4]

ELEGANCE [A5]

EXCLUSIVE [A5]

RUSTICAL [A4]

ELEGANCE+ [A4]

EXCLUSIVE+ [A4]

ELEGANCE+ [3/4A4]

EXCLUSIVE+ [3/4A4]

ELEGANCE+ [A5]

EXCLUSIVE+ [A5]

BASIC [A4]

BASIC [A5]

SUPERIOR [A4]

SUPERIOR [A5]

SUPERIOR [1/2A4]

SUPERIOR [3/4A4]

SUPERB [A4]

SUPERB [A5]

INSET

ECONOMY typ 1 [A5]

FOLKLORE [A4]

ECONOMY typ 2 [A5]

FOLKLORE [3/4A4]

ECONOMY typ 3 [A5]

FOLKLORE [A5]

ECONOMY typ 4 [A5]

RUSTICAL [3/4A4]

ECONOMY typ 5 [A5]

RUSTICAL [A5]

ECONOMY typ 6 [A5]

PIZZA

FOLKLORE+ [A4]

MINI

FOLKLORE+ [3/4A4]

FOLKLORE+ [A5]

RUSTICAL+ [A4]

RUSTICAL+ [3/4A4]

RUSTICAL+ [A5]

Dobrze dobrane okładki menu, to zachęta dla klienta

Kiedy klient wchodzi do restauracji, koncentruje się na tym, jak jest urządzona. Następnie jego uwagę skupia karta menu. Czytając na temat dań i napojów, patrzy na konstrukcję karty, jej estetykę i czytelność. Na tej podstawie może wyrobić sobie wstępną opinię o lokalu. W zależności od specyfiki restauracji, różne karty menu będą stanowiły najtrafniejszy wybór. Inna oprawa będzie współgrała z wystrojem i spisem dań wytwornego miejsca, a inna z pizzerią. Karta menu w połączeniu ze znakomitymi potrawami i przemyślaną aranżacją przyczyni się do tego, że klient z chęcią wróci do lokalu w przyszłości.


Okładki menu muszą być dla klienta zachęcające. Wręczając listę dań, kelner ma sprawić, że klient będzie zaszczycony pobytem w takim miejscu i z chęcią zajrzy, co skrywa wnętrze karty. Ładna i poręczna karta menu będzie stanowiła większą zachętę do złożenia zamówienia. Szeroki wybór wzorów kart, jaki znajduje się w naszej ofercie, daje restauracjom duże pole do popisu. Bez problemu można stworzyć taką kartę, która będzie całościowo odpowiadała profilowi działalności restauracji. Prawidłowo dobrana karta menu będzie sprzyjała tworzeniu pozytywnego wizerunku.

Rodzaje kart menu z naszej oferty

Karty    menu   z   naszego   asortymentu   można  podzielić  na  kilka  kategorii:  na  karty  wykonane ze skóry ekologicznej, ze skóry naturalnej,
z tworzywa skóropodobnego i drewna. Jeżeli restaurator chce podnieść rangę swojego lokalu, koniecznie musi zadbać o to, by okładki menu były wyposażone w logo i nazwę restauracji. Wtedy stają się one bardziej zindywidualizowane i prestiżowe. Podejmując współpracę z naszą firmę, opcja ta jest dostępna, napisy są nanoszone bardzo starannie.

Każda karta menu może być wybrana pod kątem nie tylko proponowanego typu dań, ale także wystroju wnętrza restauracji. W obrębie każdej grupy kart proponujemy duży wybór wzorów, co daje restauratorowi duże pole do manewru. Prowadząc elegancką restaurację warto przede wszystkim zwrócić uwagę na karty menu wykonane ze skóry naturalnej albo materiału skóropodobnego. Z kolei, jeżeli kuchnia i wystrój nawiązują do folkloru albo kuchni tradycyjnej, rewelacyjnie będą sprawdzały się karty menu wykonane z drewna.

Karta menu kupiona pod kątem charakteru restauracji

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić wybierając nasze karty menu, to określenie, jaki typ najlepiej wyrazi klimat restauracji, następnie wybiera się model. W obrębie poszczególnych wzorów są duże możliwości pod względem wykończenia, kolorów, czy naniesienia napisów. Jesteśmy przekonani o tym, że prezentując tak szeroki przekrój produktów, każdy restaurator znajdzie karty menu, które będą doskonale komponowały się z restauracją pod każdym względem.

Ponieważ poszczególne typy kart różnią się między sobą także cenami, karta menu może być kupiona za taką kwotę, jaką na ten cel przeznacza restaurator. Podejmując decyzję o zamówieniu kart w naszej firmie, klient dostaje gwarancję tego, że zaopatruje się w produkt trwały, wytrzymały i wyjątkowo estetyczny.

Pozycjonowanie stron - Promopager.com | Projekt i wykonanie: strony internetowe PRO-LINK | Katalog Stron